YAĞMURLUK TENTE VE BRANDA NEDİR?

Kışın yağmur ve olası bütün doğal afetlerden koruyan, tehlikeli durumları engelleyen ve yazları da güneşten korunmak için kullanılan, genellikle kalitesine göre bez veya naylondan yapılan tenteler ve brandalar vardır. Bu tenteler ve brandalar kullanım alanları ve şekillerin göre değişik özelliklere sahiptir. Genellikle kış ve sonbahar aylarında daha sık tercih edilen tenteler, yağmur, dolu veya kar gibi su tehlikelerinden korunmak amaçlıdır. Tentelerin kurulduğu dükkan veya iş yerlerine gelecek zararları önlemek ve bu yerlerde bulunan ürünleri korumak için yapılır. Yağmurluk tente ve branda ise bu mevsimlerde daha çok tercih edilir. Bunun sebebi ise dediğimiz gibi su kaynaklı veya çok sert rüzgarlardan korunmaktır. Yağmurluk tente ve brandaların özelliği ise yapıldığı maddelerin sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Su geçirmez özellikte olan bu tenteler, kış mevsiminde ve yağmurlu aylarda işyerinizi korumayı sağlamaktadır. Bu tenteler otomatik sistemli olup istediğiniz ölçüde kullanmanıza yardımcı olur. Size tavsiyemiz, Pazar araştırması yaparak en güvenilir tente ve branda sistemlerini seçmenizdir.

Tente Sistemi

Yaz aylarının sonuna geldik ancak seneye çok ihtiyacınız olacak bir ürünün tanıtımını yapmak istiyorum. Havuz brandaları hakkında daha önce konuşmadık, bu yüzden detaylı bir şekilde bu modellere göz atalım istiyorum. Havuz brandaları, güneşten sizleri ve müşterilerinizi en iyi şekilde koruyacak olan modellerdir. Geniş alana yayılmaları ve rahat bir şekilde gerilmeleri sayesinde havuz kenarını ve havuz yüzeyini de en iyi şekilde korumaktadır. Bu brandaları tente ile birlikte kullanabilirsiniz ancak daha fazla kullanıldığı alanlar havuzların yüzeyidir. Açık alanlarda yer alan havuzları korumak adına özellikle ilaçlama öneminde havuz üzerine seriliyor ev güneş ışınlarından koruyarak ilacın etkisini de en iyi şekilde uzatıyor.

Otellerde ve benzer alanlarda tercih edilen havuz brandaları, çok sayıda farklı model ile online dünyada da yerini almış durumda ve sizler de dilerseniz tercihlerinizi yine online dünya üzerinden yapabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Büyük havuzlar için de özel üretim branda modelleri mevcuttur ve ölçüler belirlendikten kısa bir süre sonra hazır edilerek sizlere sunulmaktadır.

Pergule Brandası

Pergola kelimesinin anlamını merak edebilirsiniz. Latince’den gelir. Latincede saçak anlamında kullanılır, İtalyancada ise “pergola” gölgelik anlamına gelir. Pergola sistemi, çatı şeklindeki açıklıkla kapatılır. Bu yüzden çoğunlukla inşaat firmaları tarafından kullanılmaktadır. Pergola sistemini daha çok kişiselleştirme imkanınız vardır. Etrafını camla kapattırır, istediğiniz herhangi bir alanı kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Böylelikle, açık alan hissini hiç bir zaman kaybetmeyeceksiniz. Su geçirmez tente kumaşından yapıldığı için kış, yaz demeden sizi koruyacaktır. Kolay kolay yıpranmaz. Soğuktan etkilenmeden bir kış geçirmek istiyorsanız, bu branda çeşidini tercih etmek isteyeceksiniz. Bu brandanın raylı sistemli çeşidi de mevcuttur. Yapıldığı kumaş sayesinde dayanıklılık, sıcaklık nem ve kire karşı maksimum seviyede tutuluyor.

Tente Gölgelik

 

Tente

Sizler için en uygun tente ve branda modellerinin yanı sıra uygun maliyetlere tente üretimleri kampanyamız başlamış olup kış sonu indirimleri almak için bizler ile irtibata geçerek gölgelik sistemlerimiz için fiyat alabilirsiniz.

 

 

Kamp Çadırı İmalatcısı

Yazlık kamp çadırlarınızı temin edebilirsiniz çadırlarımız tek oda çift oda ve 3 odalı olarak degişmektedir.kamp çadırlarımızın alt kısmı tamamen kapalı olmaktadır. ön kısmında balkon olup diledignz zaman güneşten korunabilirsiniz.geçmeli borular sayesinde sökülüp toplandıgı zaman bi aracn bagacına rahatlıkla sıgabilecek kadar yer kaplamakta olup isteğe göre özel renk ve tasarımlarda da yazlık kamp çadırı yapılabilmekdedir.

TIKLA ARA